Tutaj możesz posłuchać prawdziwych historii

o tym co zmieniło się dzięki DNA Talentu.

Jak zarządzać DNA Talentu w życiu zawodowym

"Nic nie zdarza się przypadkiem"

Był początek kwietnia, środek pandemicznej zawieruchy, zwolnień, strachu. Dla mnie czas zadumy nad moim życiem zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Zastanawiałem się jakie są moje mocne i słabe strony oraz jak tę wiedzę wykorzystać.


Właśnie wtedy trafiłem na webinar Justyny o DNA Talentu. Tak mnie to zainspirowało, że wykupiłem szkolenie. Dowiedziałem się o regule DNA, która rządzi światem, o talentach, o tym że każdy jest ekspertem w swojej dziedzinie, o stanie flow i jak zamienić go na cashflow, o tym jak rozmawiać z innymi profilami i o rozwoju swojej świadomości. Dostałem motywację do pracy nad sobą i relacjami ze światem.


Justyna jest bardzo komunikatywna, ma szeroką wiedzę z wielu dziedzin, którą przekazuje z charyzmą i poczuciem humoru. Swoją pracę traktuje jak misję, a nie tylko źródło utrzymania, co według mnie jest cechą wybitnych trenerów.


Jeśli szukasz swojego nowego, lepszego ja, jeśli czujesz, że może być w życiu inaczej, łatwiej, zdobądź się na odwagę, by zatańczyć z Justyną Libertango Zapewniam Cię, że warto!

Rafał Cop


Program ATOM - co mówią uczestnicy

Justyna to człowiek otwarty na drugiego człowieka. Jest idealna do roli mentora. Ma bardzo dużo energii oraz wiedzy na temat poszczególnych typów – charakterów i jak sobie z nimi poradzić ;). Szanuję Justynę za bezpośredniość i otwartość podczas rozmowy. Zainspirowała mnie do wzięcia życia w swoje ręce. Jakbm miała określić Justynem dwoma słowami, byłby to „wulkan energii”.

Katarzyna

Krupa


Aleksandra

Smorawa


Michał Jan

Cichy


Justyna to wartość sama w sobie! Stworzyła autorski program mentoringowy ATOM DNA Talentu! Uważam, że każdy na pewnym etapie swojej ścieżki zawodowej (im wcześniej tym lepiej) powinien wziąć udział w tym programie! Forma feedback’u od Justyny to bardzo cenny Jestem pewna, że to nie koniec mojej drogi z Justyną, jeszcze wrócę na inne programy jakie Justyna oferuje w ramach Laboratorium Biznesowego!

Justyna to wulkan pozytywnej energii. Jej bardzo ciekawie i obrazowo poukładana koncepcja DNA Talentu przydaje się zarówno w lepszym zrozumieniu innych, jak i siebie. Znajomość "formuły DNA wg. Justyny" pomaga tworzyć zespoły i zarządzać nimi tak, aby talenty uzupełniały się, a nie zwalczały czy konkurowały ze sobą. Daje inspirację do przemyśleń i działań na całe życie :)

Ukończywszy program ATOM, z wielkim przekonaniem o ogromnej wartości jaką wniósł on w moje życie zawodowe - gorąco polecam współpracę z Justyną. Program bardzo jasno definiuje talenty indywidualnej jednostki, zaskakuje wnioskami w punkt, daje pełne zrozumienie nie tylko siebie oraz osób wokół ale również zależności między poszczególnymi etapami cyklu biznesowego a proporcją niezbędnych talentów w danym czasie. Justyna bardzo umiejętnie wykazuje konieczność posiadania komplementarnych umiejętności w zespole, uczy wyrażania swoich postaw w sposób ułatwiający zrozumienie nawet najbardziej przeciwnym profilom osobowościowym. Cała nasza grupa była pod ogromnym wrażeniem, kiedy pozyskaną wiedzę zderzyliśmy w codziennej pracy. A do tego ogromna ilości charyzmy, bezpośredniości, humoru, zaangażowania... Program rozwija, nakazuje się zatrzymać, pogłębić wiedzę, podjąć refleksję o wartościach oraz priorytetach... Już nigdy nie będziesz taki sam - będziesz lepszą wersją siebie. Justyna, gratuluje!

Justyna jest osobą pełną entuzjazmu i z pełnym przekonaniem mówi o swojej metodyce działania. Jest doskonałym mówcą i swoim flow motywuje do działania.Brałem udział w programie mentoringowym DNA talentu u Justyny Lliber. Dostałem od Justyny narzędzia do wykorzystania mojego talentu, do lepszego zrozumienia innych, budowania skutecznego i zmotywowanego zespołu.Program pozwolił mi jeszcze lepiej poznać siebie i utwierdził mnie w przekonaniu, że to, jakimi talentami dysponuję, daje mi nieograniczone możliwości.W tak szybko pędzącym świecie wiedza o profilach i talentach jest przydatna dla managera ze względu na to, że nie musi zjeść przysłowiowej beczki soli, żeby poznać, swoich współpracowników, ale bardzo szybko może zidentyfikować dominujące cechy każdego z nich. Dodatkowo, Justyna uczy, jak rozpoznawać profile innych ludzi i jak z nimi rozmawiać.Justynę rekomenduję wszystkim, którzy chcą zmienić swoje flow na cash flow; wszystkim, którzy potrzebują odnaleźć swoją tożsamość; wszystkim, którzy chcą wyznaczyć kierunek swojego rozwoju.

Karina Tokarska


Daniel Mazurkiewicz


Program ATOM to nie jest takie tam szkolenie, to odkrywanie siebie i swoich talentów. To również droga, którą pokochasz jeśli lubisz siebie A z Justyną nie sposób nie polubić samego siebie. Justyna odkrywa kolejne pokłady wspaniałości w Tobie, które drzemią na dnie nieświadomości i niedowierzania we Twoje możliwości. ATOM to proces zrozumienia inności każdego z nas. To dzięki temu programowi poznasz co to jest flow I dlaczego z niektórymi osobami jest Ci trudniej porozumieć się i dlaczego. Polecam gorąco Program ATOM.

Sylwia Białogłowy

Elżbieta

Mulka


Elżbieta Tomaszewska

Program ATOM skłania do refleksji , Pozwala lepiej poznać siebie a także rozpoznawać i rozumieć profile osobowościowe innych., wynikające z naturalnych talentów. Wprowadza w kod komunikacji właściwy dla każdego Talentu. Pokazuje naturalną moc komplementarnych zespołów w powiązaniu z pełnym cyklem biznesowym. To duża dawka merytorycznych wykładów oraz konsultacji i ćwiczeń na temat praktycznych aspektów talentów w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Gorąco polecam program Justyny. H2H .

Miałam przyjemność wziąć udział w programie mentoringowym Justyny. Ten udział uświadomił mi, że sposób, w jaki dotychczas wykonywałam swoją pracę i byłam w tym świetna, nie wynikał z faktu, że ktoś mnie tego nauczył, ani nie był dziełem przypadku. Był moim naturalnym talentem. Pewność, jaką osiągnęłam dzięki tej świadomości, pomaga mi w karierze zawodowej, dzięki czemu mam większą satysfakcję w pracy.

Z pewnym spokojem polecam Justynę jako osobę znającą się na tym, co robi.

Opinie publiczności

Fragmenty szkoleń - migawki

Opinie uczestników

GALERIA ZDJĘĆ

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022

Laboratorium Biznesowe Justyny Liber ®

Polityka Prywatności
Regulamin