ZOSTAŁO JESZCZE

Jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności przywódcze
aby zwiększyć efektywność ludzi, którymi zarządzasz
tutaj znajdziesz rozwiązanie ułożone w 6 sprawdzonych kroków.

Jak świadomie zarządzać zespołem
aby zwiększyć zaangażowanie ludzi
w rozwój Twojej firmy?

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

W dobie transformacji cyfrowej, pracy zdalnej i braku bezpośredniego kontaktu z człowiekiem, umiejętność zarządzania ludźmi stała się krytyczna. W dzisiejszych czasach umiejętność zarządzania sobą, swoim czasem oraz innymi ludźmi i całymi zespołami, jest strategiczną umiejętnością managerską. Obecnie ta umiejętność stała się bardziej potrzebna niż jeszcze rok temu.


Dzisiaj bez znajomości tego jak funkcjonuje pojedynczy człowiek, jak on myśli, jak działa, jak Ty myślisz i działasz, praktycznie niemożliwe jest zarządzanie ludźmi w trybie pracy zdalnej i jeszcze "przy wyłączonych kamerach".


Na żywo jest trudno dotrzeć i zarządzać a co dopiero zdalnie. Twoje umiejętności zarządzania i docierania do innych osób ze swoim pomysłem, wizją tak, aby inni "szli za Tobą jak w dym" jest olbrzymią dźwignią.

Prawda jest taka, jeśli ludzie czegoś nie rozumieją, albo nie widzą w tym sensu, to tego nie zrobią dobrze, albo zrobią "byle jak", jakby to była kara.


I co z tego, że masz super stanowisko, jeśli masz ogromne wyzwanie, związane z tym, aby w pełni zaangażować innych i razem dowozić cele? Po co Ci kolejne pojedyncze techniki i narzędzia, które nie dają rezultatu, bo nie stanowią kompletu a jedynie fragment całego Systemu Biznesowego.


Ty jako Lider mierzysz się tak naprawdę z wyzwaniem, przed jakim stoi ludzkość, czyli jak zarządzać w tych nowych czasach naturą innych ludzi, dowożeniem wyników i jeszcze gwałtownymi zmianami na globalnym rynku?


Dzisiaj się to zmieni! W ciągu jednego kwartału poznasz formułę Biznesowego DNA w świadomym zarządzaniu ludźmi, aby realizowali ponadprzeciętne wyniki i jeszcze robili to z prawdziwym zaangażowaniem, bo to lubią a nie bo muszą.

Jak nauczysz się w praktyce

zarządzania sobą i swoim zespołem w 1 kwartał

najważniejsze zasady

6 modułów

Nie musisz wdrażać od razu wszystkiego. Wystarczy Ci zestaw zasad i technik, dzięki którym szybko i łatwo uzyskasz klarowność na czym polega sztuka skutecznego zarządzania

W biznesie zmienia się bardzo wiele, ale nie ponadczasowe formuły. Ten kurs opiera się właśnie o formułę, która rządzi światem biznesu i będzie dla Ciebie działać przez kolejne lata w trakcie rozwoju Twojej dalszej kariery zawodowej

sprawdzone formuły

W trakcie tygodniowych spotkań online zdobędziesz wiedzę, ułożoną w 8 modułów, którą przekujesz w praktyczną umiejętność skutecznego zarządzania swoim zespołem

Jak zmieni się Twoje życie zawodowe i prywatne, jeżeli...

Chociaż czasy są trudne i nie do końca wiadomo dokąd to wszystko zmierza, to kiedy organizacja jest zagrożona, ludzie w niej pracujący też mogą czuć się poniekąd zagrożeni, bo nie wiedzą co dalej.

zbudujesz prawdziwy Autorytet Lidera na bazie swojej Tożsamości i naturalnych talentów, dzięki czemu ludzie będą chętnie z Tobą pracować a Ty nie będziesz męczyć się w dążeniu do bycia Alfą i Omegą robiąc aktywności, które pożerają Twoją energię

nauczysz się sztuki Budowania Zespołu według KODU Współpracy, który zapewni zaangażowanie i odpowiedzialność za delegowane zadania

Więc aby firma dalej się rozwijała, potrzebuje Świadomych Liderów, którzy będą Skutecznie Zarządzać i tak zorganizują środowisko pracy,

tak zmotywują swoich pracowników i tak będą umieli to zakomunikować,

aby ludzie z zaangażowaniem realizowali swoje cele, nie tylko dlatego,

że to rozumieją i wiedzą po co, ale jeszcze dlatego,

że to lubią robić i lubią tą atmosferę jaka panuje w zespole.

będziesz Skutecznie Zarządzać pracą zespołu, dzięki czemu odzyskasz czas na rozwój biznesu i zapewnienie ciągłości, zamiast ciągle skupiać się na "bieżączce" i gaszeniu pożarów

Dla kogo jest Program DNA Lidera?

Nie będziemy mówić o wszystkim co dotyczy zarządzania, to nie jest encyklopedia zarządzania.

Skupimy się tylko na praktycznych aspektach przywództwa,

przydatnych dla Ciebie, jeśli jesteś jedną z tych osób

Właśnie

awansowałeś

Jesteś

Przedsiębiorcą

Jesteś

Managerem

Twój biznes doszedł do takiej skali, że jednoosobowe zarządzanie już nie wystarcza.


Czas na świadomą budowę zespołu wokół siebie

aby odzyskać czas i energię

na zarządzanie biznesem.

Chcesz podnieść umiejętności managerskie, aby skutecznie budować wysoką efektywność w swoich zespołach oraz zaangażowanie

bez nadmiernej kontroli

i marnotrawstwa czasu.


Jesteś Prezesem

i Właścicielem Firmy

Twój biznes się doskonale rozwija zwiększając swoją skalę i ilość osób na pokładzie.


Potrzebujesz mieć wokół siebie jakościowych liderów.

Wiesz, że to już czas, aby ich wykształcić i przenieść firmę do kolejnego etapu rozwoju.

Nie masz jeszcze doświadczenia

w zarządzaniu zespołem.

Jak przejść z roli kolegi czy koleżanki do roli szefa,

aby skutecznie zbudować swój autorytet i poprawnie zorganizować środowisko pracy dla innych.

Szkolenie poprowadzi

dla Ciebie

Justyna Liber

Ekspert Zarządzania Efektywnością Zespołową

autor DNA Talentu i Nowego Modelu Zarządzania Firmą BUSINESS FLOW

W życiu i biznesie liczą się dla mnie rezultaty. Wspieram liderów w budowie wydajnych zespołów, aby rozwijali stabilny biznes w oparciu o naturalne talenty ludzi.


Od 7 lat pracuję z zarządami, liderami i przedsiębiorcami małych i dużych firm – pomagam w definiowaniu biznesowego DNA, w zarządzaniu, naprawianiu czy budowaniu procesów, poprzez zaangażowanie w rozwój firmy wszystkich pracowników.


Przez lata swojej pracy zaczęłam dostrzegać pewne problemy, które regularnie pojawiają się w przedsiębiorstwach. Szefowie i managerowie nie dostrzegając ich, pozwalają na to aby pieniądze z firmy ulatniały się z dzień po dniu. Z czego to wynika? Najczęściej z błędów, które miały miejsce już na początku budowania zespołu – źle przeprowadzonej rekrutacji, przydzielania osób na nieodpowiednie stanowiska – to wszystko prowadziło marnotrawstwa czasu, braku zaangażowania, regularnie pojawiających się błędów. I oczywiście generowało dodatkowe koszty.

A moim życiowym przesłaniem jest Zamiana Flow na Cashflow, które działa wtedy kiedy ludzie lubią to co robią w swojej pracy i są w pełni zaangażowani, bo widzą w tym sens. Chodzi w tym o to, że Biznes to Ludzie a Ludzie robią Liczby. Więc chcąc mieć liczby trzeba odpowiednio zadbać o ludzi i do tego potrzebna jest świadoma kadra managerska.

Program poprowadzi Justyna Liber

 • Justyna Liber wspiera liderów w budowie wydajnych zespołów, aby rozwijali stabilny biznes w oparciu o naturalne talenty swoich ludzi.
 • Justyna Liber ma w swoim dorobku kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie B2B, w relacyjnej sprzedaży opartej na zaufaniu, w zarządzaniu sprzedażą, w tworzeniu strategii rozwoju firm w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne.
 • Justyna Liber jest biznesowym praktykiem. Od roku 2014 prowadzi warsztaty i programy rozwojowe dla Zarządów, Właścicieli Firm, Kadry Managerskiej, gdzie definiowano, porządkowano, modyfikowano biznesowe DNA , aby usprawniać trwały rozwój biznesów i osiąganie wybitnych wyników.
 • Zrealizowała ponad 6500 godzin szkoleń, przekazując wiedzę z dużą dawką humoru, umiejętnie tworząc atmosferę zaangażowania wśród uczestników, co ułatwia realizację celów .
 • Specjalizuje się w procesach transformacji biznesowych, zarządzaniu procesami zmian w ludzkich postawach, dających zwiększenie produktywności, w krótszym niż zazwyczaj czasie. Wykorzystuje do tego autorską metodę DNA Talentu.

Trener, Mentor, Prelegent, prowadzi podcast Decyzje Lidera

Autor modelu DNA Talentu IKRA oraz ATOM

Prekursor Nowego Modelu Zarządzania Firmą Business Flow wg formuły DNA

CEO Laboratorium Biznesowego

Twórca społeczności H2H❤️ POLSKA

6500

Godzin

Przeprowadzonych Szkoleń

1500

Uczestników

Szkoleń od Lockdownu

8

Rozwojowych

Programów Transformacyjnych

20+

Lat doświadczenia

w pracy z managerami

i przedsiębiorcami

Co inni mówią o Justynie

jako osobie prowadzącej szkolenia

Pełna energii i pasji. Zdecydowanie potrafi zarazić swoim podejściem do tworzenia zespołów i organizowania pracy. Polecam współpracę na każdym poziomie!

U Justyny zachwyca mnie zarówno ekspercka wiedza jak i holistyczne pojmowanie tematów, w których szkoli. Polecam współpracę z Justyną każdemu (...)

Wszystko u Justyny przebiega w atmosferze dużego szacunku, wsparcia i motywacji.

Są to wartości, które przyświecają temu programowi i jego twórczyni oraz prowadzącej Justynie.

Jest osobą którą cechuje głęboka wiara w drugiego człowieka.

Justyna jest bardzo komunikatywna, ma szeroką wiedzę z wielu dziedzin, którą przekazuje z charyzmą i poczuciem humoru. Swoją pracę traktuje jak misję, a nie tylko źródło utrzymania, co według mnie jest cechą wybitnych trenerów.

Katarzyna Niedzielska

Irmina

Wrzosek-Morawska

Rafał Cop

Anna Dworaczyk

Justyna daje motywację do działania na całe życie. A wszystko to z dużą dawką humoru i właściwą sobie charyzmą. Gorąco polecam programy Justyny.

Sama Justyna jest bardzo charyzmatyczna, przebojowa, z dużą dozą humoru, bezpośrednia i bardzo komunikatywna. Potrafi ładować akumulatory pozytywnym feedbackiem i wskazać obszary do korekty. Z pewnym spokojem polecam Justynę jako osobę znającą się na tym, co robi.

Wszystko u Justyny przebiega w atmosferze dużego szacunku, wsparcia i motywacji.

Są to wartości, które przyświecają temu programowi i jego twórczyni oraz prowadzącej Justynie. Jest osobą którą cechuje głęboka wiara w drugiego człowieka.

Justyna jest bardzo komunikatywna, ma szeroką wiedzę z wielu dziedzin, którą przekazuje z charyzmą i poczuciem humoru. Swoją pracę traktuje jak misję, a nie tylko źródło utrzymania, co według mnie jest cechą wybitnych trenerów.

Justyna daje motywację do działania na całe życie. A wszystko to z dużą dawką humoru i właściwą sobie charyzmą. Gorąco polecam programy Justyny.

Sama Justyna jest bardzo charyzmatyczna, przebojowa, z dużą dozą humoru, bezpośrednia i bardzo komunikatywna. Potrafi ładować akumulatory pozytywnym feedbackiem i wskazać obszary do korekty. Z pewnym spokojem polecam Justynę jako osobę znającą się na tym, co robi.

Wszystko u Justyny przebiega w atmosferze dużego szacunku, wsparcia i motywacji.

Są to wartości, które przyświecają temu programowi i jego twórczyni oraz prowadzącej Justynie. Jest osobą którą cechuje głęboka wiara w drugiego człowieka.

Justyna jest bardzo komunikatywna, ma szeroką wiedzę z wielu dziedzin, którą przekazuje z charyzmą i poczuciem humoru. Swoją pracę traktuje jak misję, a nie tylko źródło utrzymania, co według mnie jest cechą wybitnych trenerów.

Imię i Nazwisko

Imię i Nazwisko

Imię i Nazwisko

Imię i Nazwisko

4 najważniejsze powody, aby uczestniczyć

w programie Świadomego Zarządzania DNA Lidera

Będziesz swobodnie i profesjonalnie czuć się w roli managera i mieć przy tym zdecydowanie mniej stresu. Poznasz regułę Biznesowego Flow i przestaniesz delegować zadania bazując jedynie na swojej intuicji.

Jak wykorzystać czas kryzysu na wewnętrzne uporządkowanie i zorganizowanie, aby zdystansować konkurencję i zdobyć nową pozycję na rynku?


Zrozumiesz na czym polega KOD Współpracy z innymi, aby razem zmieniać świat. Teraz pozostanie z tej umiejętności korzystać w swojej codzienności zawodowej oraz w życiu prywatnym.

KLAROWNOŚĆ, PRECYZJA

WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

BRAK CHAOSU

Masz kompletny model Ekosystemu Biznesowego wraz z formułą DNA Firmy, dzięki czemu dokładnie wiesz jakie działania podejmować i w jakiej kolejności, bez tracenia czasu na niesprawdzone aktywności.

SZACUNEK I ZAUFANIE WE WSPÓŁPRACY

Wiedza zawarta w programie DNA Lidera

Jak zarządzać sobą i swoim naturalnym potencjałem,

aby zbudować szczery i prawdziwy autorytet a ludzie poszli za Tobą jak w dym,

realizując ponadprzeciętne wyniki

FUNDAMENTY ZARZĄDZANIA

Zaczniesz ze mną uczyć się jak zarządzać swoją firmą, aby przygotować ją do szybkiego wzrostu, który nie będzie możliwy, bez dobrych, skutecznych managerów.

Zastosujesz mój model Biznesowego DNA, który jest obecnie najbardziej wydajnym rozwiązaniem dla podniesienia zaangażowania ludzi przy realizacji celów

Zbudujesz autorytet na swoim naturalnym potencjale, dzięki czemu wzrośnie Twoja pewność siebie w zarządzaniu zespołem, wzrośnie Twoje poczucie naturalnej wartości i stylu w jakim skutecznie poprowadzisz swoich pracowników do ponadprzeciętnych wyników.

Będziesz się swobodnie i profesjonalnie czuć w roli managera mając przy tym, zdecydowanie mniej stresu

TOŻSAMOŚĆ

LIDERA

BIZNESOWY

FLOW

Poznasz formułę FLOW, która aktywuje naturalne talenty do wykonywania dobrze dopasowanych zadań, z najwyższą możliwą produktywnością, dzięki czemu bez nadmiernej kontroli, ludzie będą na czas wykonywać zadania i na dodatek będą to uwielbiać

Przygotujesz środowisko pracy dla swoich pracowników, aby szybko mogli wdrażać się w nowe aktywności i nie marnowali Twojego czasu na zbędne pytania, kręcenie się w kółko lub wymyślanie koła od nowa lub robili coś na “swoją modłę” niwecząc Twoje standardy i zasady biznesowe

EFEKTYWNY

ZESPÓŁ

SPRAWNA

KOMUNIKACJA

Nauczysz się biegłości w sprawnej komunikacji, aby trafnie docierać do każdego pracownika na poziomie indywidualnym, zachowując przy tym integralność zespołu.


Zamienisz postrzeganie problemu w największy potencjał rozwojowy. Poznasz formułę Trójkąta Decyzyjnego, dzięki czemu nigdy nie utkniesz w miejscu i nie zatrzymasz się na rozdrożu

ZARZĄDZANIE

ZMIANĄ

RYTMY W ZARZĄDZANIU

CZYLI CZAS

Dostaniesz Strukturę Cyklu Całkowitego, która umożliwia poprawne planowanie zadań dla Ciebie i Twojego zespołu oraz ustalania priorytetów. Pracując ze mną opanujesz do perfekcji, korzystanie z podstawowych narzędzi pracy managera, jakimi są spotkania z pracownikami

Zbudujesz taką atmosferę pracy, w której ludzie będą chceli ze sobą współpracować. Dowiesz się czym jest WSZ - Wzajemny Szacunek i Zaufanie i jak go łatwo wdrożyć, żeby nie był tylko pustymi słowami ale pomagał w realizacji celów, rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu zmian.

ATMOSFERA

PRACY

Najważniejsze umiejętności i strategie, które

zostaną z Tobą po udziale w kursie

DNA LIDERA

Dowiesz się jak naturalnie wypracować Autorytet Lidera

Mimo, że dzisiaj są ogromne oczekiwania wobec Liderów, to jednak nikt nie jest Alfą i Omegą. Dlatego dowiesz się jak na bazie swojej Tożsamości i naturalnego potencjału zarządzać zespołem w swoim naturalnym stylu, aby ludzie Cię szanowali i chcieli z Tobą pracować

Nauczysz się formuły 1-2-3 aby Budować Efektywne Zespoły

poznasz KOD WSPÓŁPRACY, który pozwoli Ci w swoim zespole zbudować kulturę wzajemnego szacunku i zaufania, dzięki czemu ludzie Cię pokochają i zrealizujesz z nimi nawet niemożliwe na pierwszy rzut oka projekty

To Twoja kluczowa kompetencja, aby tak zorganizować sobie i innym pracę, gdzie każdy wie co i na kiedy ma być zrobione, rozumie to i widzi w tym sesns. Więc łatwo jest uzyskać zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonaną pracę

Otrzymasz Schemat Organizowania Środowiska Pracy


Poznasz Fundamenty Skutecznego Zarządzania

Rozwój Firmy zależy od tego czy firma ma poprawnie zdefiniowane swoje DNA i czy wszyscy pracownicy to rozumieją aby mogli się z tym zidentyfikować.

Zaczniesz Komunikować się tak, aby być dobrze rozumianym

Poznasz fundamenty zrozumienia w komunikacji pomiędzy ludźmi, dzięki którym będziesz z łatwością wydobywać ich naturalny potencjał. Poznasz 4 języki, jakim posługują się ludzie w komunikacji, dzięki czemu będziesz wiedzieć dlaczego to, co stanowi dla jednych korzyść, dla innych jest bezużyteczne i jak to sprowadzić do wspólnego mianownika.

Dzięki formule Cyklu Całkowitego, zmienisz nastawienie do błędów i problemów, dzięki czemu w każdej nowej sytuacji, będziesz widzieć szansę na rozwój poprzez wyjście z każdej trudnej sytuacji. Prostota i oczywistość tego narzędzia pozwoli Ci zaangażować w zmiany swoich pracowników szybko i skutecznie.

Będziesz wiedzieć Jak Zarządzać Zmianą, aby ludzie nie stawiali oporu

Dowiesz się jak naturalnie wypracować Autorytet Lidera

Mimo, że dzisiaj są ogromne oczekiwania wobec Liderów, to jednak nikt nie jest Alfą i Omegą. Dlatego dowiesz się jak na bazie swojej Tożsamości i naturalnego potencjału zarządzać zespołem w swoim naturalnym stylu, aby ludzie Cię szanowali i chcieli z Tobą pracować

Nauczysz się formuły 1-2-3 aby Budować Efektywne Zespoły

poznasz KOD WSPÓŁPRACY, który pozwoli Ci w swoim zespole zbudować kulturę wzajemnego szacunku i zaufania, dzięki czemu ludzie Cię pokochają i zrealizujesz z nimi nawet niemożliwe na pierwszy rzut oka projekty

Otrzymasz Schemat Organizowania Środowiska Pracy

To Twoja kluczowa kompetencja, aby tak zorganizować sobie i innym pracę, gdzie każdy wie co i na kiedy ma być zrobione, rozumie to i widzi w tym sesns. Więc łatwo jest uzyskać zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonaną pracę

Poznasz Fundamenty Skutecznego Zarządzania

Rozwój Firmy zależy od tego czy firma ma poprawnie zdefiniowane swoje DNA i czy wszyscy pracownicy to rozumieją aby mogli się z tym zidentyfikować.

Zaczniesz Komunikować się tak, aby być dobrze rozumianym

Poznasz fundamenty zrozumienia w komunikacji pomiędzy ludźmi, dzięki którym będziesz z łatwością wydobywać ich naturalny potencjał. Poznasz 4 języki, jakim posługują się ludzie w komunikacji, dzięki czemu będziesz wiedzieć dlaczego to, co stanowi dla jednych korzyść, dla innych jest bezużyteczne i jak to sprowadzić do wspólnego mianownika.

Będziesz wiedzieć Jak Zarządzać Zmianą, aby ludzie nie stawiali oporu

Dzięki formule Cyklu Całkowitego, zmienisz nastawienie do błędów i problemów, dzięki czemu w każdej nowej sytuacji, będziesz widzieć szansę na rozwój poprzez wyjście z każdej trudnej sytuacji. Prostota i oczywistość tego narzędzia pozwoli Ci zaangażować w zmiany swoich pracowników szybko i skutecznie.

Zobacz, co uzyskali

uczestnicy programów Justyny Liber

Justyna uczy systemu, który pozwala mi na efektywne rozwiązywanie problemów w prosty i zrozumiały sposób

Przemysław Dziuba,

V-ce Prezes Zarządu

Elżbieta Matysiak

CEO

Razem z kluczowymi Liderami nauczyliśmy się świadomego organizowania środowiska pracy. Zespół jest komplementarny, każdy wnosi wartość do zespołu. Odnosimy się do siebie z szacunkiem, zmianę zaczynamy od siebie. Każde działania określamy przez Cykle Całkowite, dzięki czemu wiemy, czy w ogóle się za coś zabierać, jak zaplanować działanie, kto najlepiej wykona daną czynność. To szkolenie było przełomowym doświadczeniem. Profesjonalizm = skuteczność = inspiracja.

Po tym kursie mam przekonanie o tym, że firmę tworzą ludzie, którzy są w stanie wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Wynoszę pewność, że każdy jest ważny, że ja jestem ważna. Wynoszę FLOW.

Wiem, że firma będzie wyróżniała się na tle innych firm.

Marta

Team Lider

Justyna otwiera oczy, że przywództwo w korporacji różni się od przedsiębiorczości tym, że we własnej firmie, trzeba szybciej zamieniać Flow na Cashflow.

Najprościej to zrobić przez poprawne delegowanie i dopasowanie zadań do talentów naszych współpracowników.

Mimo oczywistości tej wiedzy, to było dla mnie prawdziwe oświecenie w praktyce.

Daria Domaradzka - Guzik

CEO, Prezes Fundacji

Adam Gliwa - Właściciel FIrmy

Praca z Justyną pozwoliła mi usystematyzować działania w firmie, ustawić procesy i zorganizować pracę pracownikom pod kątem tego, w czym czują się najlepiej. Wcześniej moja firma była jak niebezpieczne skrzyżowanie, na którym często dochodzi do wypadków. Z Justyną została zaprojektowana sygnalizacja świetlna. I teraz spokojnie patrzę w przyszłość i dodatkowo odzyskałem swój prywatny czas.

Program Justyny wzniósł nas na zupełnie nowy poziom – zarówno ten biznesowy, jak i osobisty. Justyna wydobyła z naszej firmy to, co najlepsze. Ciągły proces zmian trwa do dzisiaj i jeszcze zapewne potrwa, dzięki temu, że w trakcie współpracy wykształciliśmy wspaniałych menadżerów i kierowników, z którymi możemy wytyczać nowe kierunki rozwoju firmy. Ludzie biorą odpowiedzialność za swoje decyzje, a co więcej – chętniej i sprawniej realizują projekty. Jako prezes nie jestem samotny ani w zarządzaniu firmą, ani w podejmowaniu ciężkich decyzji, co bardzo mnie cieszy.

Jarosław Kaźmierczak CEO, Właściciel Firmy

Kiedy model przedsiębiorczości, który stosowaliśmy, przestał się sprawdzać, a zarządzanie kilkudziesięcioosobową firmą stało się problematyczne, rozpoczęliśmy naukę zarządzania na warsztatach u Justyny. Krótko mówiąc zainwestowaliśmy czas po to, żeby go odzyskać. Stopniowe zwiększanie kompetencji pracowników i przekazywanie im coraz większej odpowiedzialności oraz przestrzeni do działania pozwoliło nam na skuteczne planowanie rozwoju firmy w dłuższej perspektywie, a także znacząco poprawiło jej funkcjonowanie. Dzięki Justynie każdy z nas odkrył swoje mocne cechy, swoje DNA talentu i zrozumiał, że “działanie daje jasność”.

Kurs rekomendowałbym wszystkim przedsiębiorcom, których skala działalności wzrosła, a dotychczasowe metody zarządzania przestają się sprawdzać. W takich sytuacjach konieczna jest zmiana biegu. A tego potrafi dokonać tylko Justyna – nawet w środowisku samych inżynierów, czego jesteśmy doskonałym przykładem.

Artur Zieliński

V-ce Prezes Zarządu, Udziałowiec Firmy

Do DNA Talentu podchodziłam z pewną dozą nieśmiałości, gdyż byłam przekonana, że żadne nowe karty nie zostaną odkryte. Jako osoba ciekawa świata i otwarta na wszelkie nietypowe działania, postanowiłam jednak podjąć wyzwanie. I jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że jednak nie wszystko sobie uświadamiam! Dzięki oświeceniu, które nastąpiło za sprawą Justyny, pewne rzeczy mogłyśmy zacząć realizować sprawniej, pewne rzeczy przychodziły nam łatwiej, na tzw. FLOW. Wystarczyło tylko dobrze podzielić zadania wedle kompetencji, przeorganizować Fundację, wprowadzić pewne procesy. Właściwie od dwóch lat mam poczucie dużego komfortu i wielkiej radości. Skończyło się wpadanie z zadyszką na kongresy, a frustracja i niedowożenie pewnych rzeczy odeszło w niepamięć. Justyna wchodząc do firmy jako osoba postronna, ma szansę spojrzeć na problemy danej organizacji obiektywnie, a narzędzia, którymi dysponuje w tym zakresie, umożliwiają jej sprawne działanie. Ponadto ma niesamowitą zdolność tzw. helicopter view. Potrafi wszystko i wszystkich celnie rozpracować. Musimy wiedzieć, czym dysponujemy, żeby tym świadomie zarządzać, zapewniając firmie stały rozwój.

Daria Domaradzka - Guzik CEO, Prezes Fundacji

DNA LIDERA

Zainwestuj w swój rozwój i dołącz do kursu DNA Lidera, zanim przytłoczy Cię natłok "bieżączki" i szczegółowych zadań,

że sam staniesz się wąskim gardłem i będziesz hamulcowym

w rozwoju firmy

Jak skutecznie zarządzać zespołem

w 8 krokach

HARMONOGRAM

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 1

Rozpoczęcie

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 2

Fundamenty Zarządzania

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 3

Tożsamość Lidera

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 4

Biznesowy Flow

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 5

Efektywny Zespół

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 6

Sprawna Komunikacja

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 7

Zarządzanie Zmianą

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 8

Rytmy w Zarządzaniu

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 9

Atmosfera Pracy

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 10

Zarządzanie

w kryzysie

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 11

Zaangażowanie w pracy zdalnej

Jak będziemy pracować

Poruszanie się po platformie

Jak się zorganizować aby skorzystać jak najwięcej

W jaki sposób zadawać pytania, aby dostać odpowiedź


Spotkanie 12

Podsumowanie

Jak będziemy pracować?

W jakiej formie odbywa się szkolenie?

Raz w tygodniu spotykamy się na żywo na sesji merytorycznej, wg podanego harmonogramu, jaki otrzymasz mailowo

Jak długo trwa program?

Mamy 3 sesje pytań i odpowiedzi w trakcie trwania programu

Jak długo trwa program?

Program trwa 3 miesiące, a dostęp do wszystkich materiałów wraz z bonusami masz przez 36 miesięcy

Co mam zrobić jeśli nie mogę być na żywo?

Sesje merytoryczne możesz obejrzeć już następnego dnia, masz workbook do pracy własnej, a pytania możesz zadać poprzez formularz do zadawania pytań, wtedy odpowiedź na swoje pytania zobaczysz na nagraniu.

Na jak długo będę mieć dostęp do grupy?

Dla uczestników zostanie stworzona grupa, która będzie dalej działać nawet po zakończeniu programu.

Bonusy, dzięki którym łatwiej wdrożysz wiedzę

i szybciej zobaczysz efekty

w postaci wzrostu poczucia własnej wartości w roli Lidera

i będziesz Skutecznie Zarządzać zespołem

BONUS #1

Kod rabatowy na DNA Talentu

Badanie swojego DNA Talentu, wraz z raportem

WARTOŚĆ: 400 zł

BONUS #2

4 x sesja Q&A dla uczestników kursu

W trakcie kursu będziemy mieć 4 dodatkowe spotkania on-line, w formie grupowych konsultacji sesjo Q&A, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, wymienić się spostrzeżeniami i wnioskami i dodatkowo zmotywować do wdrażania nowej wiedzy.

W sesji możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć nagranie.

WARTOŚĆ: 600 zł

BONUS #2

Przewodnik: Jak zbadać swój poziom FLOW w życiu zawodowym?

Zanim zaczniesz zbadaj swój punkt wyjścia, aby móc samodzielnie zobaczyć postepy

WARTOŚĆ: 297 zł

BONUS #3

Przewodnik : Jak komunikować się z IKRĄ?

To przewodnik Justyny Liber po Talentach

WARTOŚĆ: 197 zł

BONUS #4

Zarządzanie w czasach kryzysu

Szkolenie on-line Jak zarządzać firmą w czasie kryzysu?

WARTOŚĆ: 297 zł

BONUS #5

Zaaangażowanie i motywacja w pracy zdalnej

Szkolenie on-line Jak motywować ludzi i budować ich zaangażowanie w pracy zdalnej?

WARTOŚĆ: 297 zł

Co otrzymasz w ramach Programu DNA LIDERA?

Zainwestuj w swój rozwój i dołącz do kursu DNA Lidera,

zanim przygniecie Cię natłok "bieżączki" i szczegółowych zadań,

aż sam staniesz się wąskim gardłem i będziesz hamulcowym w rozwoju firmy.

DNA LIDERA

Jak Skutecznie Zarządzać

w 8 krokach

Akademia on-line

3588 pln

 • 8 wykładów merytorycznych dotyczących Skutecznego Zarządzania w 8 krokach, czas trwania 90 - 120 minut
 • 2 spotkania live na rozpoczęcie i zakończenie
 • Praktyczne zadania do wdrożenia w swoim zespole, tydzień po tygodniu
 • Workbook do zadań i pracy własnej
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • BONUS #1: kod rabatowy 50% o wartości 400 pln, na zbadanie swojego DNA Talentu, wraz z raportem
 • BONUS #2 o wartości 600 pln: 4 x konsultacje grupowe z sesją Q&A na żywo
 • BONUS #3 o wartości 197 pln: Jak się komunikować z IKRĄ
 • BONUS #4 o wartości 97 pln: Przewodnik Jak zbadać swój poziom FLOW w życiu zawodowym?
 • BONUS #5 o wartości 297 pln: Szkolenie on-line Jak zarządzać firmą w czasie kryzysu?
 • BONUS # 6 o wartości 297 pln: Szkolenie on-line Jak motywować ludzi i budować ich zaangażowanie w pracy zdalnej?
 • Jeżeli nie możesz uczestniczyć na żywo, materiały będą dostępne na platformie on-line 24/dobę
 • Dostęp 12 miesięcy do platformy on-line z wykładami i bonusami
2500 pln
Kupuję DNA LIDERA za 2500 pln

Jak Skutecznie Zarządzać

PRO

Program on-line

Aplikuję teraz
 • Wykłady merytoryczne dotyczące Skutecznego Zarządzania w 6 krokach, czas trwania 90 - 120 minut
 • 2 spotkania live na rozpoczęcie i zakończenie
 • Praktyczne zadania do wdrożenia w swoim zespole, tydzień po tygodniu
 • Workbook do zadań i pracy własnej
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • BONUS #1: kod rabatowy 50% o wartości 400 pln, na zbadanie swojego DNA Talentu, wraz z raportem
 • BONUS #2 o wartości 197 pln: Jak się komunikować z IKRĄ
 • BONUS #3 o wartości 97 pln: Przewodnik Jak zbadać swój poziom FLOW w życiu zawodowym?
 • BONUS #4 o wartości 297 pln: Szkolenie on-line Jak zarządzać firmą w czasie kryzysu?
 • BONUS # 5 o wartości 297 pln: Szkolenie on-line Jak motywować ludzi i budować ich zaangażowanie w pracy zdalnej?
 • Jeżeli nie możesz uczestniczyć na żywo, materiały będą dostępne na platformie on-line 24/dobę
 • Dostęp 12 miesięcy do platformy on-line z wykładami i bonusami

DNA LIDERA

Aplikuję teraz do programu DNA LIDERA

Świadome Przywództwo

Jak Skutecznie Zarządzać

Program on-line

DNA LIDERA

Świadome Przywództwo

Aplikuję teraz
 • Wykłady merytoryczne dotyczące Skutecznego Zarządzania w 6 krokach, czas trwania 90 - 120 minut
 • 2 spotkania live na rozpoczęcie i zakończenie
 • Praktyczne zadania do wdrożenia w swoim zespole, tydzień po tygodniu
 • Workbook do zadań i pracy własnej
 • Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku
 • BONUS #1: kod rabatowy 50% o wartości 400 pln, na zbadanie swojego DNA Talentu, wraz z raportem
 • BONUS #2 o wartości 197 pln: Jak się komunikować z IKRĄ
 • BONUS #3 o wartości 97 pln: Przewodnik Jak zbadać swój poziom FLOW w życiu zawodowym?
 • BONUS #4 o wartości 297 pln: Szkolenie on-line Jak zarządzać firmą w czasie kryzysu?
 • BONUS # 5 o wartości 297 pln: Szkolenie on-line Jak motywować ludzi i budować ich zaangażowanie w pracy zdalnej?
 • Jeżeli nie możesz uczestniczyć na żywo, materiały będą dostępne na platformie on-line 24/dobę
 • Dostęp 12 miesięcy do platformy on-line z wykładami i bonusami
Aplikuję teraz do programu DNA LIDERA

PREMIUM

 • KONSULTACJE ZESPOŁOWE przez 3 miesiące

Poukładaj siebie i swoją pracę, aby mieć czas na skuteczne zarządzanie i angażowanie ludzi do realizacji celów firmy

Dołącz do programu

w najlepszej cenie

i weź udział w sesjach na żywo!

DNA Lidera - APLIKUJĘ

Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 - Laboratorium Biznesowe ®

STRONA GŁÓWNA
OFERTA
KONTAKT
POLITYKA PRYWATNOŚCI

Wszelkie prawa zastrzeżone 2021 - Laboratorium Biznesowe ®

Polityka Prywatności
Regulamin